SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTEM

Architekt Miroslav Maršálek NABÍDKA SOUVISEJÍCÍCH ČINNOSTÍ v rámci spolupráce s arch. Miroslavem Maršálkem a jeho třicetiletou zkušeností v oborech:

Krby vnitřní v obytných budovách

Návrhy tvarů, funkcí a začlenění do interierů, případně s dořešením celkového interieru místností.

Konstrukční výkresy a výpisy potřebných materiálů, související stavební úpravy, včetně konstrukce komínů, rozvodů teplého vzduchu a energetického auditu budovy.

Účast na zpracování budov s krbovým vytápěním pro zabezpečení všech podmínek instalace krbu a krbokamen. Zabezpečení stavebního povolení, nebo oznámení o stavebním záměru.

Ocenění příslušných stavebně montážních prací.

U kompletních dodávek krbových vložek návrh vnějšího opláštění, tvarové řešení a konstrukční detaily vč. zaústění odvodu splodin do komína.

U krbů tradičních otevřených, nebo u krbů kombinovaných, kompletní technické a výtvarné řešení.

Krby a zdroje tepla v rekreačních budovách

Jedná se o stejný rozsah nabídky jako u budov obytných, rozšíření o prvky lidové regionální dobové architektury, konkrétně "ohniště", víceúčelové pece, sporáky, krby, apod.

Krby venkovní a exteriérové doplňky

Otevřená ohniště v exteriéru, venkovní krby s vestavěnými udírnami, grilovací stoly samostatně, nebo jako obytná zákoutí spolu se zahradní architekturou volně v exteriéru nebo přístavbu k budovám. Pece na pizzu nebo chleba, tradiční sušárny ovoce, sauny a zahradní altány.

Zpracování projektové dokumentace, vč. detailů a prováděcích výkresů. Vyřízení stavebního povolení, případně oznámení drobné stavby.

Spolupráce při zpracování projektu stavby pro vytvoření bezproblémové instalace krbových topidel a správné provedení komínů.